Limitovaná edícia

Pozdravujeme fanúšikov Décadence jeans,

ako je zvykom u každého brandu, vyvíja sa a prechádza drobnými aj väčšími zmenami. Aj Décadence od vzniku v roku 2017 prešiel zmenami v oblasti návrhov a dizajnov streetwearového oblečenia a denimu pre mladých. Snažíme sa zlepšovať naše dizajny, vyberať zaujímavé strihy a farebné kombinácie a zvyšovať kvalitu každého jedného modelu, ktorý Vám prinesieme. Poctivo vyberáme každý kus, aby ste pri nosení dekadentného oblečenia mali pocit, že máte na sebe pohodlné a hodnotné oblečenie. Novinkou minulého roka bolo rozšírenie našej kolekcie o dámske modely. Tento rok prichádzame opäť s niečím novým.

Záujem o oblečenie je stále väčší a mnohí z Vás si žiadajú kúsky, ktoré sa už vypredali. Teší nás, že z malej regionálnej značky sa stáva silný brand populárny na Slovensku a v Čechách. Stávame sa postupne komunitou, ktorá preferuje jasnú identitu oblečenia pred fast fashion korporáciami.

Décadence sa pomaličky dostal do situácie, kedy sa niektoré kúsky vypredávajú skutočne rýchlo a žiadajú si ich ďalší a ďalší. Žiaľ nie je vždy v našich silách, doskladniť vypredané modely.

Rozhodli sem sa, že Vám budeme v pravidelných intervaloch prinášať modely, ktoré budú v limitovanom počte. Tieto modely prídu iba raz, a potom sa stanú trvalo nedostupné. Idea limitovaných edícií prišla do komerčného predaja koncom 19. storočia a spôsobila zaujímavú revolúciu v tvorbe hodnoty produktu. Čím nižší počet exemplárov sa na trh dostane, tým vyššia je hodnota každého jedného z nich.

Ten, kto bude dostatočne rýchly, sa stane majiteľom kusu z limitovanej kolekcie a bude majiteľom skutočnej hodnoty. Tieto modely budú prichádzať pravidelne a verte, že sa máte načo tešiť. Nosiť ich budú iba tí najrýchlejší, takže pozorne sledujte naše kanály na Facebooku a Instagrame, aby ste sa včas dozvedeli, kedy bude prvý drop.

Prvým limitovným modelom je červená hyperoversized mikina pre dámy, ktorá je vyrobená z jemnej bavlny. Hlavnou črtou tohoto kúsku je extravagantný strih, ktorý len tak neuvidíš bežne na ulici. Mikina má široké, nazberkané rukávy čo zabezpečuje dokonale pohodlné nosenie.

Prihláste sa do svojho účtu