Prečo si vybrať Décadence jeans?

Pripravili sme si pre Vás desať bodov, prečo sa rozhodnúť nakupovať u nás.

  1. Originálny dizajn

Všetky naše produkty majú originálny dizajn, čo znamená, že každý kúsok našej kolekcie sme navrhovali individuálne s cieľom odlíšiť sa od konkurencie.

  1. Kvalitné materiály

Značka Décadence jeans si zakladá na kvalitných materiáloch. Prevládajú najmä bavlnené materiály, čo zabezpečuje pohodlné nosenie a príjmený pocit na dotyk.

  1. Slovenská streetwearová značka

Zakladatelia značky pochádzajú zo Slovenska a spolupracujú aj s domácimi firmami s cieľom priniesť zákazníkovi produkt v zodpovedajúcej kvalite.

  1. Tovar posielame do 24 hodín

Po objednaní ľubovoľného produktu na našej stránke sa snažíme posielať tovar do 24 hodín. Chceme tak zabezpečiť, aby sa zákazník dostal k svojmu nákupu čo najskôr. Spolupracujeme s kurierskou spoločnosťou DPD, ktorá po prebratí nášho balíka doručuje objednávky hneď nasledujúci pracovný deň.

  1. Doprava zadarmo pri nákupe nad 50€

Našich zákazníkov sa snažíme motivovať rôznymi výhodami. Jednou z nich je doprava zadarmo pri nákupe nad 50€.

  1. Možnosť výmeny tovaru

Každý zákazník má právo na výmenu tovaru v prípade, že mu veľkosť objednaného produktu nesedí. Stačí nám zaslať tovar späť a my Vám hneď pošleme inú veľkosť.

  1. Detailné popisy produktov

Všetky produkty na našej stránke majú okrem detailných fotiek aj podrobný popis daného kúsku. Snažíme sa tak čo najlepšie popísať produkt, aby sa zákazník vedel na základe toho rozhodnúť v pohodlí domova, či si to zakúpi alebo nie. V popise taktiež figurujú proporcie modela, aby predstava o veľkosti produktu bola čo najlepšia.

  1. Veľkostné tabuľky dostupné na stránke

Na našej stránke nájdete aj podrobné veľkostné tabuľky, čo tiež napomáha zákazníkovi si vybrať a zakúpiť produkt správnej veľkosti aj bez vyskúšania.

  1. Prozákaznícky prístup

Na úvodnej stránke u nás môžete nájsť funkciu CHAT a preto nás môžte kedykoľvek kontaktovať a my Vám hneď poradíme s akoukoľvej požiadavkou. Túto funkciu využíva množstvo ľudí, aby si u nás uľahčili nakupovanie.

  1. Akcie každý mesiac

So značkou Décadence jeans sa môžte každý mesiac tešiť na rôzne zľavy a akcie. Okrem dlhodobých zliav ponúkame aj krátkodobé, nárazové zľavy ako napríklad Black Friday, Letný a zimný výpredaj, Vianočné a veľkonočné zľavy, narodeniny, výpredaj kolekcie atď.

 

Prihláste sa do svojho účtu