Prečo byť “otrhaný” ?

Vyblednuté, špinavé, roztrhané rifle sú trendom, ktorý sa neustále opakuje a v súčasnosti sa objavujú opäť. Môžu byt pre kohokoľvek tak prečo práve nie pre teba?

Ripované, ošúchané rifle sú bežným kúskom štýlovej pouličnej módy a univerzálnou ingredienciou pánskeho neformálneho šatníka. Svetlé alebo bledé trendové rifle sú perfektným príkladom. Diery na kolenách, jednoduché ripy, rovnako aj nedokončené lemy orezané vyššie okolo členku, sú trendom ktorý migroval z dámskej denimovej módy. Skinny džíny sú stále nesmierne populárne no vracajú sa aj širšie strihy. Pri výbere tých správnych riflí by sme ale mali brať na vedomie práve tvar postavy. Svetlé, ošúchané rifle vyhovujú viac chlapcom s atletickou postavou, zatiaľ čo páni so širšou postavou preferujú viac tmavšie kúsky.

Ako upraviť rifle?

Veľa známych značiek sa vracia k autentickým vyblednutiam, ošúchaniam a k výstredným detailom. No je možné urobiť štýlové ripovanie a iné úpravy svojpomocne aj na vašich starých rifliach. Pohár bielidla a otáčky v práčke sú najjednoduchším spôsobom ako zaručiť rovnomerne vyblednutie, ale aj vyvesenie riflí na priamom slnku poskytuje účinný spôsob úpravy dokonca bez chemikálii. Ak chcete urobiť jednoduché lemy alebo ripy je potrebné použiť ostré nožnice alebo skalpel. Rovnaký priebeh majú aj veľké diery na kolenách. Ceruzkou označte miesta, kde chcete vytvoriť roztrhaný efekt a nožnicami urobte rez veľkosti prsta. Potom postupne odťahujte vlákna, tkanina sa tak bude trhať smerom po priamke a roztrhnutie rukou zabezpečí, že ripy vyzerajú prirodzene. Môžete použiť aj brúsny papier, čo je výborný spôsob ako vytvoriť opotrebovaný efekt riflí.

Ako sa správne nastylovať

Pri ripovaných, ošúchaných rifliach sa jedná o výstredný a extravagantný vzhľad. To znamená, že s dierami na kolenách a plátenými teniskami len ťažko niekoho zaujmete pri pracovných povinnostiach vo vašej kancelárii, kde sa vyžaduje formálny vzhľad. Kľúčom tejto výstrednej módy je vyzerať ležérne a pohodlne a je potrebné zamaskovať fakt, že ste práve strávili hodiny nad úpravou vašich riflí. Oversize mikiny, vojenské bombery alebo tenisky sú tým správnym doplnkom ako dnes vyzerať štýlovo a cool.

 

 

 

Prihláste sa do svojho účtu